Біографія

Петро Пантелєєв народився 11 липня 1975 року в Києві.

Знак зодіаку: Рак

Народився в рік Деревного кролика

Віросповідання: православний

Розмовляє російською, українською та англійською

Чим саме запам'ятався киянам один з їх градоначальників? З ким його повязують журналісти і в чому звинувачують? - Відповіді в цьому матеріалі.

Сім'я

Петр Пантелеев

Петро Олександрович Пантелійович вважає себе сімейною людиною. Відомий політик має дружину Ольгу Сергіївну. Пара виховує двох дітей: сина Олександра і дочку Марію.

В якості хобі Петро Олександрович вказує спорт. Чиновник любить кататися на велосипеді, грати в футбол і виходити зі сноубордом на сніг.

Освіта

Петр Пантелеев

Київ є рідним містом для видного політика, що мав більше шансів на успіх, ніж у своїх приїжджих колег. У 1997 році Пантелєєв отримує диплом Київського державного технічного університету будівництва та архітектури. Є фахівцем в сфері теплогазопостачання, вентиляції та охорони повітряного басейну. Професійний інженер-будівельник.

Кар'єра і бізнес

Петр Пантелеев

Біографія політика, схвалена його піарниками для публікації, свідчить, що трудову діяльність він розпочав у 1997 році. Майбутній скандальний політик став головним інженером в ЖЕКу-406, що знаходився на території Радянського району Києва.

Вже з 2003 року він стає керівником ЖЕКу-1015 в Шевченківському районі міста Києва.

У період з 2005 по 2006 роки майбутній депутат займає місце заступника директора з експлуатації та благоустрою КП і по утриманню житлового господарства Шевченківського району столиці.

З 2006 по 2009 року офіційеа досьє політика свідчить, що він був заступником начальника управління житлово-комунального господарства, а також начальником регулювання ЖКГ в Шевченківській районній державній адміністрації.

Далі Пантелєєв займає пост заступника голови Шевченківської районної адміністрації.

Кар'єрний прорив чекає Пантелєєва в 2010 році, коли він займає пост заступника начальника Головного управління експлуатації житлового фонду на базі Головного управління житлового господарства; По 2012 року він працює на Київську міську державну адміністрацію.

Пізніше він недовгий період є заступником начальника Головного управління, а також начальником управління енергоефективності в Головному управлінні енергетики, енергоефективності, а також енергозбереження Києва.

До 2014 року Панлеев КМДА, для якого стала другою домівкою працював на посаді начальника управління розвитку і реформування житлово-комунального господарства КМДА. Протягом декількох місяців того ж 2014 року він обіймав місце голови Шевченківської районної державної адмінстрації.

З приходом до влади в Києві нового мера Кличка Пантелєєв призначається заступником голови Київської міської державної адміністрації. Досвідчений чиновник нібито займається благоустроєм та розвитком житлового та комунального господарства Києва.

Пантелєєв вважається не бідною людиною, проте його декларація виглядає досить бляклою на тлі інших столичних чиновників. Згідно з його власними заявами, в 2018 році він заробив понад 600 тисяч гривень. Кошти прийшли на його рахунки в якості офіційної зарплати.

Крім того, політик не посоромився забрати з казни 28 тисяч гривень на оздоровлення та взяти ще 45 тисяч в якості соціальної допомоги.

Начальство щедро преміювало Пантелєєва і додатково нарахувало йому ще близько 100 тисяч гривень.

Петро Олександрович також має дві квартири в столиці і один об'єкт нерухомості в Сумській області - на батьківщині дружини.

Чиновник має авто марки Фольксваген, а також заощадження в сумі 20 тисяч доларів, 3 тисячі євро та більш ніж 200 тисяч гривень.

Компромат і чутки

Петр Пантелеев

Петра Пантелєєва пов'язують з Віктором Пеліпішіном - колишнім главою Шевченківського району Києва.

Саме Пантелєєва називають фактичною главою організації Кияни передусім. Саме ця група найактивніше агітувала за пана Пилипишина на минулих виборах.

До початку своєї співпраці з главою найбагатшого району столиці Пантелєєв намагався потрапити до Київської міської ради лише один раз - в 2008 році. Тоді він представляв Блок Литвина - колишнього спікера парламенту України.

Партнерство Пантелєєва і Пилипишина було широко обговорюваним в 2014 році. Саме тоді чиновник отримав важливу посаду в Київраді. Найбільше проти його кандидатури протестували члени партії Свобода, які влаштовували публічні акції протесту і заявляли, що Пантелєєв є людиною Пилипишина, якого вони назвали фальсифікатором.

Окремо свободівці відзначали, що зв'язок між двома чиновниками була настільки очевидною, що її неможливо навіть спробувати відкинути.

У серпні 2019 року про імені Петра Пантелєєва дізналася вся Украіна.Тогда стало відомо про те, що заступник голови Київської міської державної адміністрації нібито відмивав гроші жителів Києва через підставну фірму. Журналісти відзначали, що Петро Пантелєєв публічно звинуватили в тому, що він переводить частину коштів, виділену на забезпечення ЖКГ-сфери Києва, на рахунку якогось підприємства Енерго-Вест.

З цією ж компанією, згідно із заявами ЗМІ тісно співпрацюють кілька столичних комунальних підприємств, роботу яких також контролює впливовий київський чиновник. Згідно інсайдерської інформації, компанія Енерго-Вест завдяки вигідному оформлення Пантелєєва отримала до кінця 2019 роки вже більше 114 мільйонів гривень.

Згідно інсайдерської інформації, Пантелєєв за допомогою своєї особистої фірми зміг манополізувати підряди в цілому ряді напрямків жкг-сфери.

Побічно дані про корупційну діяльність Пантелєєва підтверджує дані декларації Пантелєєва, Так, він виявився багатшим мера Києва Віталія личко і всіх інших його заступників.

Його середня зарплата перевищила 53 тисячі гривень на місяць, побила рекорд серед його колег по КМДА і в кілька разів перевищила розміри середньої зарплати по країні.

Також з невстановленої причини, зарплата Пантелєєва лише за рік відразу ж зросла на 100 тисяч гривень.

http://kievvlast.com.ua/news/zamglavy-kgga-petr-panteleev-v-2018-godu-zarabotal-bolshe-klichko-i-drugih-zamov

Фотографії

Петр Пантелеев

Петр Пантелеев

Петр Пантелеев

Відео


Посилання

Ссылка на страницу депутата в социальной сети Фейсбук.