Автомобільна аварія за участю матері Кім Кардашьян, Кріс Дженнер, у якій в її Rolls Royce за 250 тисяч доларів врізалася Toyota Prius, на короткий час залишила її без авто, а винуватця аварії – надовго без машини і даху над головою.
Як пише портал TMZ, Toyota належала безробітному актору Джеку Уею, котрий перебивався випадковою роботою, не має власного житла і змушений був жити у своїй машині.
Після ДТП, винуватцем якого є Джек, бо поїхав на червоне світло, він залишився без машини. Грошей на її ремонт чи на купівлю нової у нього немає.
Читайте також: Rolls-Royce збудує флот кораблів-дронів
Судитися з Кріс Уей не збирається, вважаючи, що в суді він нічого не доведе проти такої багатої людини.
Без звичних платіжок: "Газмережі" закликали по-новому сплачувати за розподіл газу
Без світла і тепла: батьки обурилися дистанційному навчанню
Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня
Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів
Кріс недовго страждала після втрати розкішного авто. Уже наступного ранку після інциденту доньки Кім, Хлое і Кортні подарували матері аналогічний автомобіль за такі ж гроші.
Сестри цілком можуть собі дозволити витрачати кошти на такі дорогі презенти. Як писав Znaj.ua, Кім Кардашьян увійшла в рейтинг найбагатших зірок світу за версією журналу Forbes.