Президент США Дональд Трамп підготував новий міграційний указ. Він має його підписати вже завтра, 6 березня.
За інформацією Politico, точно не відомо, чим саме рішення президента відрізнятиметься від того, що він підписав у січні. Головний стратег Білого дому Стівен Беннон обговорював нову заборону на в'їзд до США мігрантів з представниками Міністерства юстиції та Міністерства внутрішньої безпеки.
Зазначається, що Трамп планував підписати новий антимігрантський указ ще у середині лютого, але скасував це рішення через виступи перед обома палатами у конгресі.
Джерела у Білому домі повідомили, що з нового указу можуть виключити Ірак і таким чином дозволити громадянам цієї країни в'їзд до США.
Попередній антиміграційний указ Трампа заблокував суд. Міністерство внутрішньої безпеки визнало його неефективним.
В Україні хочуть змінити роботу ТЦК: омбудсмен виступив з важливою заявою
Пенсіонерів звільнили від плати за газ: на кого розповсюджуються пільги
Перекриють трубу: українці можуть залишитися без газу
Готуйте близько 2000 грн: "Нафтогаз" пояснив, що має встановити кожен споживач
Як повідомляв портал "Знай.ua", Трамп призначив офіційним представником Держдепартаменту свою улюблену телеведучу Хізер Науерт.