На мосту Гарбор-бридж в Сіднеї загорівся автобуc, повідомляє "BBC Україна".

Пожежники евакуювали всіх пасажирів і дуже довго гасили автобус.

Читайте також: Як у Києві півтори години гасили новий міст

Після усунення вогню, автобус відвезли з моста. Пожежа сталася в годину-пік, що привело до кілометрових пробок. На місці події немає постраждалих.

Як раніше повідомляв "Знай.ua", в Києві на Троєщині загорілися три автомобілі.