В Іраку, недалеко від Багдада, смертник підірвав автомобіль: в передмісті Мадінат-ес-Садр жили в основному шиїти.

Як повідомляє видання Reuters, посилаючись на структури національної безпеки, в результаті теракту загинуло 15 осіб, а понад 50 отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Читайте також: Смертник підірвав себе на похоронах

Для вибуху терорист обрав особливо багатолюдне місце: жвава вулиця, де знаходяться десятки магазинів, автомобільний ринок і ряд гаражів. Очевидці розповіли, що ніколи не забудуть, як в декількох метрах від них на повітря злетіло заміноване авто.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що кілька днів тому в Багдаді зіткнулися учасники мітингу і правоохоронці, в результаті чого загинуло семеро людей.

Популярні новини зараз

ТЦК дали 20 днів: що потрібно зробити військовозобов'язаним

ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку

Кілька масованих ударів "шахедами": ворог накопив армаду дронів, коли битимуть

Світло, опалення та вода: чому комуналка зросте для двокімнатних квартир

Показати ще

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ