Слідчий комітет Російської Федерації порушив кримінальну справу проти блогера Руслана Соколовського, якого заарештували за ловлю покемонів у храмі.

Чоловік розмістив про це відеоролик на YouTube.

Під час обшуку в квартирі 21-річного чоловіка знайшли "шпигунську" авторучку з функціями диктофона і відеокамери.

Читайте також: Росіяни "імпортозамістили" Pokemon Go

За незаконне використання такого дівайса у Росії передбачена кримінальна відповідальність за ст. 138.1 КК РФ (незаконний оббіг спеціальних технічних засобів, призначених для негласного отримання інформації).

Популярні новини зараз

Депортація із Польщі: до чого готуватися чоловікам

ТЦК посилили мобілізацію в деяких містах України: що загрожує ухилянтам

Канікули продовжили: до якого числа триватимуть у різних регіонах

"Ощадбанк" виплатить допомогу пенсіонерам: хто та скільки отримає

Показати ще

Крім того, слідчий комітет аналізує зміст журналів, які випускав відеоблогер. За попередніми даними, вони містять публікації, яку збуджують ненависть і ворожнечу на релігійному ґрунті.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", росіянин "награв" у Pokemon GO на два місяці в'язниці.