"У 2016 році вчені починають клінічне дослідження препарату для людей із зайвою вагою, що складається з оброблених (висушених і заморожених) екскрементів. У ньому візьмуть участь 20 людей з ожирінням в надії на те, що таблетки будуть ефективніше спорту", - пише Ars technica.

Дослідників лише цікавить, як кишкові бактерії впливають на вагу і метаболізм людини. За словами керівника роботи Елайн Юу з Massachusetts General Hospital, результати дослідження поки непередбачувані.

ЮУ припускає, що введення в організм хворої людини кишкових бактерій здорової людини може бути ефективним, сьогодні це підтверджено в нечисленних дослідженнях на мишах.

Для препарату була розроблена спеціальна капсула, яка розчиняється в тонкому кишечнику. Команда ЮУ також вважає, що за допомогою методики можна лікувати не лише ожиріння, але й інші захворювання кишечника, такі як хвороба Крона.

Читайте також: Жорстока пошта: У росіян хочуть відбирати покупки в посилках

Популярні новини зараз

Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми

Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90%

Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів

Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список

Показати ще

Кишкові інфекції вже лікують за допомогою трансплантації фекалій. Відомий випадок, коли жінці провели фекальную трансплантацію, донором стала її дочка, яка на той момент була здорова, але пізніше набрала вагу. Пацієнтка вилікувалася від інфекції, але також почала повніти.