17-річний мешканець індійського села у штаті Карнатака Кумар Маревад прокинувся, коли його везли хоронити. Батьки хлопця були впевнені, що він помер після того, як його покусав собака.
За інформацією Metro, Кумара поклали до приватної лікарні у вкрай важкому стані та приєднали до апарату штучної вентиляції легень. Лікарі повідомили батькам, що шанси на виживання є мізерними, тому Кумару припинили підтримувати життя та забрали додому.
Хлопця вирішили похоронити, але по дорозі до цвинтаря він подав ознаки життя.
"Він відкрив очі, почав швидко дихати, його руки і ноги рухалися", - розповів зведений брат 17-річного хлопця.
Лікарі знову розпочали штучну вентиляцію легень Кумара. Є підозри, що в нього менінгоенцефаліт (одночасне запалення мозкових оболон, сірої та білої речовини головного мозку) після укусу собаки.
Обігріватимуть по-новому: в Україні змінять систему теплопостачання
Морози та снігопади не відпустять у березні: чого чекати від погоди
ТЦК змінили плани щодо чоловіків 50+: як відбувається мобілізація
Українці стануть безхатьками: виселять із власної квартири
Як повідомляв портал "Знай.ua", у Зімбабве на похоронах вдарила блискавка та вбила шістьох людей.