Сміттєвий бізнес в Україні монополізований, як вода, тепло і електрику. На цьому ринку повністю відсутня будь-яка конкуренція. Через це виникають такі проблеми як екологічні катастрофи, низька якість послуг, корупція.

Про це повідомив народний депутат Дмитро Білоцерківець на своїй сторінці в Facebook. Він зазначив, що в країні процвітає чорний ринок сміття і тут крутяться сотні мільйонів гривень.

"В результаті на всіх великих звалищах країни орудують банди чорних сміттярів, які відсортовують цінне вторсировину, заробляючи на цьому в обхід держави", - сказав він.

Білоцерківець пояснив, що потрібно відкрити цей ринок для різних стартапів в сфері утилізації та переробки вторсировини. Це дозволить уникнути Львівського кризи, коли на протязі останніх років ігнорували пропозиції побудувати сміттєпереробні заводи, а кількість відходів досягало критичного рівня.

У 2012 рік в Україні розміщувалося 4,5 тисячі сміттєвих полігонів і звалищ. Зараз їх кількість зросла до 6,7 тисячі. Вирішити проблему допоможуть інвестори, які зацікавлені в переробці сміття. Крім того, це дозволить не тільки очищати міста, а й поповнить бюджет країни на мільйони гривень.

Популярні новини зараз

Сім'ї отримають по 5000 гривень: хто у списку

Новий закон про мобілізацію: чи позбавлять українців житла за неявку по повістці

Як відмовитися від отримання повістки, щоб вам за це нічого не було

Українці намагаються зберегти своє майно перед законом про мобілізацію: що хочуть встигнути

Показати ще