Довгий час була помилка, ніби регулярне вживання горіхів може спричинити набір зайвої ваги.
Це, як виявилося, є міфом, що виник через високий вміст жирів і калорій в горіхах.


Проте нове масштабне дослідження, проведене фахівцями Медичного центру Університету Вандербільта, спростувало це твердження.
Вчені спеціально організували експериментальне вивчення впливу горіхів на масу тіла. В результаті було встановлено низку позитивних ефектів для здоров'я від їхнього регулярного споживання.
Аномальне похолодання та снігопади: українців попередили про зміну погоди
"Нафтогаз" висунув вимогу всім споживачам: на виконання кілька днів
У ТЦК ходитимете, як на роботу: контроль над чоловіками посилять ще більше
Важливе попередження: водіям змінили правила зупинки на блокпостах
Зокрема, у групі жінок, які щодня їли горіхи, спостерігалося зменшення жирових відкладень у черевній порожнині. У чоловіків аналогічна дієта призвела до зниження рівня інсуліну у крові.
Крім того, обидві групи, що вживали горіхи, демонстрували кращу здатність перетворення споживаних жирів на корисну енергію, ніж представники контрольних груп. Саме це і сприяло схуднення піддослідних, які їли горіхи, незважаючи на їхню висококалорійність.
"Результати дослідження переконливо доводять, що регулярне вживання фісташок, мигдалю, кешью тощо не обов'язково призводить до набору зайвої ваги", - заявляють вчені.
Нагадаємо, що прогулянка при температурі 37,2 °C: оздоровлююче свіже повітря або непотрібний ризик. За наявності ознак застуди або грипу все ж таки краще утриматися від виходу на вулицю і зосередитися на відновленні організму.
Раніше ми повідомляли, що рак маскується під гастрит та апендицит: на які симптоми не можна заплющувати очі, заява лікарів.
Також стало відомо про рисовий квас: простий напій для здоров'я суглобів та очищення організму, про остеохондроз забудете.