Здорова людина не реагує на різку зміну погоди. Зазвичай на температурні перепади та інші атмосферні зміни реагують ті, хто має проблеми з серцем, хворіє на артрит і має зайву вагу.

Хоча перепади атмосферного тиску і температури за вікном разом із так званими магнітними бурями негативно впливають на самопочуття, це можна виправити.

Артеріальний тиск, скріншот: Youtube

Якщо під час погодних змін у вас знижується артеріальний тиск, вам потрібно частіше виходити на прогулянку і добре висипатися. Намагайтеся у такі дні уникати будь-яких навантажень.

Щоб трохи підвищити ваш тиск, ви можете випити чорної каїї або солодкого чаю. Гіпотонікам також допоможуть підбадьоритися чаї з м'ятою та медом, а також адаптогени: настоянки женьшеню, лимонника, елеутерококу.

Популярні новини зараз

Повістки можуть вручити заброньованим: яка відповідальність за відмову

Деяким категоріям українців зменшать пенсії: хто в зоні ризику

Українців кидають напризволяще: комуналка збільшиться, а зарплати поменшають

Пенсіонери у 2025 році отримуватимуть більше: на кого чекає "підвищення" виплат 10-12%

Показати ще

Якщо під час перепадів температури у вас навпаки підвищується АТ і болить голова, приберіть з вашого раціону на деякий час солоні продукти.

Тиск, фото microlife

Вони затримують рідину в організмі, а збільшує обсяг крові. Це сприяє підвищенню артеріального тиску та посиленню больових відчуттів.

Гіпертонікам у такі дні краще відмовитись від вживання кави та енергетичних напоїв. Замість них слід віддати перевагу трав'яним чаям, відвару шипшини, компоту.

Погане самопочуття, фото istockphoto

Нагадаємо, що обережніше з алкоголем на Новий рік: як мінімізувати його дію та не страждати вранці.

Раніше ми повідомляли, що на ранок вже можна цілуватися: як позбутися герпесу за одну ніч без ліків.

Також сатло відомо про гарячі та холодні обливання: чому контрастний душ варто спробувати кожному.