Про це вона розповіла в авторській програмі Геннадія Кірії «Увага: Кірія».

Як зазначає тренерка, якщо ви спите 8 годин і не висипаєтеся, то проблема у тому, що цей сон не здоровий. І про це, додає вона, пишуть не у telegram-каналах, а говорять на консультаціях зокрема жінки.

«Говорить про те, що вона прокинулась і вона вже дратівлива, вона вже прокинулась і вона вже не має сили. Тобто дисбаланс гормонів, у якому перебувають багато жінок в Україні, тому що ми перебуваємо у стресі, ми тут. Хочеш, не хочеш, а наслідки вже зараз є. Тому потрібно впливати на сон, допомагати йому суплементувати організм, додавати правильні суплементи, щоб вони заспокоїли, розслабляли. Так, це буде мати дію», - пояснює Катя Жесть.

За її словами, є проста формула здорового життя, і перший її пункт – це фастінг, це анатомічна пауза між прийомами їжі, яких має бути три, і на них потрібно виділяти час, інакше ваше життя наповниться жиром. Окрім цього, зазначає гостя програми, потрібно займатися фізичною активністю у своє задоволення, а не тоді, коли у тебе немає сил і це взагалі тобі не подобається, натомість можна їздити на велосипеді чи просто займатися ходьбою, це речі, які не потребують додаткових витрат.

«І максимально врегулювати біологічний годинник, намагатися відтворювати день бабака. Ви ж приходите на роботу, умовно кажучи, на 9, виходите о 6, все. Так само і тут є якісь базові правила. Співвідношення 80/20. 20% ви можете драйвувати, кудись ходити, щось їсти, але 80% ви маєте піклуватись про себе», - підсумовує Катя Жесть.

Популярні новини зараз

Комуналка завдасть нищівного удару: на українців чекають рекордні тарифи

"Подарунки" під ялинку вже готові: з 1 січня подорожчає комуналка

Індексація пенсій у 2025 році на 16% скасовується: на скільки зміняться виплати у простих українців

Українці можуть не платити за житло: покриють усі витрати

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Буряченко заявив, що нам потрібно бути членом якогось іншого НАТО.

Також Знай.ua писав про те, що Постернак розповів, чи буде західна допомога у 2025 році: «Ми маємо певну страховку».