Суворе виховання підлітків може завадити їхньому розвитку та підготовці до дорослого життя. Вчені з США дійшли висновку, що надмірний контроль батьків позбавляє дітей можливості практикувати важливі навички. У результаті такі діти часто стикаються з проблемами, такими як перфекціонізм, низька мотивація та психічні розлади.

Підлітки з вейпами, скріншот: YouTube

У виданні Huffpost наведені ознаки нездорових меж між батьками та підлітками, які особливо важливі, коли діти планують вступ до університету. Перша ознака — постійні нагадування про терміни, що не дає підліткам самостійно відповідати за свої обов'язки. Друга — коли батьки спілкуються з вчителями від імені дітей, що вказує на брак впевненості у їхніх силах.

Також проблемою є те, що дорослі намагаються уникнути емоційної реакції своїх дітей на труднощі, взявши на себе їхні проблеми, що заважає підліткам здобувати досвід. Батьки часто беруть на себе ініціативу у виборі занять та рішень, не дозволяючи підліткам проявити самостійність.

Підлітки, фото: Pixabay

Популярні новини зараз

Пенсіонери отримають додаткові гроші напередодні свят: скільки доплатять

Гороскоп на вівторок, 3 грудня: Риби побережіть здоров'я, Стрільці – з дорогою краще не жартувати

Українцям припинять подачу газу: газовики попередили про тимчасові ускладнення

Хочеш яєчню - плати 235 грн: супермаркети оновили ціни на гречку, олію, хліб і яйця

Показати ще

Крім того, надмірне втручання у процес подачі заяв до університету може позбавити дітей можливості відчути відповідальність за своє майбутнє. Важливо, щоб батьки підтримували своїх дітей, але не придушували їхню незалежність, щоб вони могли успішно переходити в доросле життя.

Нагадаємо, жінка вирішила спокусити двох хлопчиків у парку, поліції сказала, що нічого не пам'ятає: "Готова кататися до ранку"

Раніше ми писали про те, що освіта під обстрілом: чи вдасться нам відновити втрачені знання

Крім того, Знай.ua повідомляв, вчителів можуть не допустити до уроків: у школах з’являться нові правила