Велика кількість предметів мають підвищену здатність бути місцем збереження радіації. Саме тому експерти рекомендують бути обережними зі звичайними побутовими речами.
Посуд
Кришталевий посуд містить у собі свинець, що я змушує сприймати кришталевий посуд як небезпечний для життя. При цьому варто пам'ятати, що небезпеку кришталь становить не тоді, коли стоїть для краси у серванті, а тоді, коли ним користуються за прямим призначенням - подають їжу, споживають з нього. Окрім того, посуд із глини та кераміки, якщо він відлитий з жовтою чи помаранчевою глазур'ю, також може бути радіоактивним.
Журнали
Якщо ви колекціонуєте журнали, яким більше десяти років - для вас погані новини. У типографній фарбі міститься каолін, який має властивість накопичувати ізотопи урана та торія. Тому таке колекціонування небезпечне.
Наповнювач для котячого туалету
Деякі наповнювачі виготовлені з матеріалів, які містять бентоніт. Цей матеріал чудово утримує вологу та бореться із запахом, проте також містить залишки урану та торія.
Гороскоп на 26 листопада: у вівторок Всесвіт на вашому боці
Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію
Потрібна повна заміна: Vodafone нагадав важливе правило для 4G
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Керамічна плитка
Керамічні плитка, яку часто використовують при оздобленні ванних кімнат, також небезпечна, і все це - через глину. Якщо її добули у забруднених родовищах - то така глина і, відповідно, плитка нестимуть небезпеку для здоров'я.
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше в Антарктиді відшукали "крижаний Чорнобиль": людство під загрозою, радіація шириться зі швидкістю світла.
Як повідомляв портал "Знай.ua", iPhone 11 випромінює в радіацію в 2 рази вище норми, експерти заговорили про шкоду.
Також "Знай.ua" писав, вчені пояснили, чим загрожує людству зникнення випромінювання.