Гігієна сну стає все більш популярною серед батьків, які хочуть, щоб їхні діти добре відпочили. Але хіба ці прийоми по-справжньому працюють?
Експерт з Університету Британської Колумбії і професор медсестри Венді Хол (Wendy Hall) провела огляд останніх досліджень, щоб з'ясувати це, повідомляє Medical Xpress.
Дослідження показали, що діти, які не висипаються, з більшою ймовірністю будуть мати проблеми в школі і будуть розвиватися повільніше.
В Україні змінюють "заморожені" тарифи: які послуги подорожчали більше за інші, є і 60% росту
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Американська академія медицини сну склала рекомендації, скільки годин в день повинні спати діти різної вікової категорії:
Дослідники прийшли до таких висновків після аналізу 44 дослідженнях з 16 країн. Основна увага приділялася чотирьом віковим групам: немовлятам і дітям (від чотирьох місяців до двох років), дошкільнятам (від трьох до п'яти років), дітям шкільного віку (від шести до 12 років) і підліткам (від 13 до 18 років). У загальній складності, сомнологи вивчили дані 300 000 дітей з Північної Америки, Європи та Азії.
"Наступні методи гігієни сну особливо рекомендуються для дітей молодшого віку та дітей шкільного віку: регулярний сон, читання перед сном, затишна спальня і так далі", — заявляє авторка дослідження Хол.
Тим не менш, Хол настійно рекомендує батькам встановити регулярний графік сну для дітей старшого віку, а також стежити за тим, щоб вони не засиджувалися до пізна за екраном комп'ютера або будь-якого іншого гаджета.
Нагадаємо, детки, які проводять більшу частину дня на животі, сплять міцніше.
Як повідомляв портал "Знай.uа" музика володіє снодійним дією і здатна вирішити ваші проблеми зі сном.
Також "Знай.uа" писав, ранні пробудження оздоровлюють і роблять людей щасливішими.