Собаки можуть поліпшити якість сну жінок.
До такого висновку прийшли дослідники з Коледжу Канізіуса після опитування 962 жінок, які зізналися, що сон з собакою збільшує почуття комфорту, повідомляє Daily Mail.
Крім цього, жінки, які сплять з собаками, лягають спати до півночі, висипаються і встають раніше.
Слід зазначити, що симбіотичні відносини між людьми і собаками тривають вже багато тисяч років. Сучасні домашні вихованці здавна прибивалися до наших селах і хатах.
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Собаки считатаются ієрархічними тваринами, яких ми змогли приручити. Тому вони розглядають нас в якість ватажків і згодні захищати і полювати для нас.
В недавньому дослідження вчені навіть виявили явню хімічну взаємодія між людьми і собаками.
Коли ми дивимося в очі наших вихованців в мозку виділяється "гормон любові", окситоцин, який відповідає за прихильність і довіру.
Аналогічний ефект спостерігається у собак, які дивляться в очі своего власника, рівень окситоцину у них збільшується на 130 %.
Окситоцин — нейротрансміттер, який впливає на людей і дарує теплі почуття, коли ми дивимося на об'єкт наших прихильностей, дітей або улюблених вихованців.
Дослідження показали, що коли жінки і чоловіки дивляться на своїх собак, їх рівні окситоцину підвищуються на 300 %.
І хоча домашні вихованці можуть часом заважати здоровому сну, опитування показали, що жінки, які засинають в обнімку з собакою, частіше відчувають себе відпочившими ніж ті, хто спали з кішкою або іншою людиною будь-якої статі.
Також слід зазначити, що 7 % опитаних зізналися, що їм спитися найкраще в повній самоті.
Крім цього, собаки здатні не тільки радіти або сумувати, але і прикидатися, обманювати і ухилятися від нелюбимих процедур
Нагадаємо, музика володіє снодійним дією і здатна вирішити ваші проблеми зі сном.
Як повідомляв портал "Знай.uа" дослідник в області сну Пол Келлі (Paul Kelley) пропонує перенести початок робочого дня на 10 ранку.
Також "Знай.uа" писав, ранні пробудження оздоровлюють і роблять людей щасливішими.