Деякі люди, які страждають від алергії на арахіс, можуть зменшити вразливість до горіхів за допомогою спеціальної терапії.
До такого висновку прийшли дослідники Американського коледжу алергії, астми і імунології після вивчення впливу невеликих доз арахісу на пацієнтів з алергією, повідомляє Science Daily.
Всі учасники перебували під наглядом сертифікованого алерголога, який міг надати допомогу в разі серйозної анафілактичної реакції.
Будуть великі штрафи: з якого віку юнаків чекають у ТЦК
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Ближче до закінчення експерименту у добровольців виробилася стійкість до арахісу в сто разів вище, ніж до початку дослідження. Крім того, симптоми алергічної реакції були набагато м'якше, ніж до наукової роботи.
Медики перерахували ключові факти, отримані в результаті дослідження:
— зменшилася тяжкість алергічних реакцій, що потребують адреналіну;
— скоротилися побічні ефекти; лише 6 % добровольців покинули експеримент з-за проблем з шлунково-кишковим трактом.
За словами медиків, в даний час не існує стовідсоткових успішних варіантів лікування алергії на арахіс. Тому вони сподіваються, що їх методика буде схвалена Управлінням по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів. Новий вид терапії дозволить уникнути серйозних алергічних реакцій при випадковому вживанні арахісу.
Слід зазначити, що експериментальна методика тестувалася під наглядом лікарів. Не намагайтеся займатися самолікуванням.
Нагадаємо, датські вчені працюють над створенням інноваційної вакцини проти сінної лихоманки.
Як повідомляв портал "Знай.uа" міжнародна група вчених вважає, що стародавній ретровірус може бути пов'язаний з виникненням наркозалежності у сучасних людей.
Також "Знай.uа" писав, що надмірне вживання їжі, багатої на глютен в період вагітності подвоює ризики наявності діабету 1-го типу у новонароджених.