Відмова від шкідливої їжі і фізичні вправи допомагають продовжити життя у пацієнтів з раком прямої кишки.
Нове дослідження Американського онкологічного товариства (АВО) показує, що зміни у харчових звичках, зроблені навіть після діагностики онкологічного захворювання, знижують вірогідність смерті на 20%, повідомляє Daily Mail.
Лікарі також підозрюють, що ще одним фактором може бути мікробіом кишечника, який, у свою чергу, залежить від нашого раціону харчування. На ранніх стадіях рак прямої кишки виліковується з вірогідність 90%, проте важливо також відмовитися від шкідливих звичок.
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Дослідники на чолі з професором Марком Гуiнтером (Mark Guinter) проаналізували дані 2801 людини, у яких діагностували це небезпечне окнологическое захворювання та їх дієту.
Деякі з пацієнтів, згідно АОО, дотримувалися рекомендацій щодо охорони здоров'я і харчування — уникати жирної їжі, висококалорійних продуктів і напоїв, а замість цього харчуватися фруктами, овочами.
Також представники АОО рекомендують займатися фізичними вправами як мінімум 150 хвилин в тиждень і дотримуватися регулярного графіка сну.
"Результати нашого дослідження свідчать про те, що зміна дієти навіть після діагнозу, допомагає значно знизити ризики смерті", — заявив професор Гуинтер.
Нагадаємо, дієта, багата на жирну рибу, продовжує життя і сприяє здорової старості.
Як повідомляв портал "Знай.uа", цукровий діабет збираються лікувати шляхом пересаджування свинячих иснулиновых клітин підшлункової залози.
Також "Знай.uа" писав, що їжа в поспіху не тільки провокує проблеми з кишково-шлунковим трактом, а й може стати причиною захворювання на діабет.