Колупання в носі може призвести до поширення небезпечної iнфекції.
До такого висновку прийшли дослідники з Ліверпульської школи тропічної медицини після вивчення способів передачі пневмонії через шкіру, повідомляє Європейський респіраторний журнал.
За словами дослідників, наявність таких бактерій дітей зміцнює імунну систему і знижує шанси захворювання на похідними інфекціями в подальшому, тому не зрозуміло чи намагатися рятувати від них.
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Інша справа, що пневмококи рано чи пізно опиняться на руках у дітей, які передадуться їх літнім родичам при контакті. Слід зазначити, що пневмонія викликає серйозні ускладнення у людей похилого віку з ослабленою імунною системою.
В якості профілактики медики радять регулярно мити руки дітям, прати іграшки і протирати предмети, до яких доторкаються малюки.
Пневмонія викликає набрякання легенів, вражаючи альвеоли, зменшуючи надходження кисню в організм і мозок.
За словами дослідників, від пневмококової інфекції щорічно помирає 1,3 мільйона дітей.
"Результати підтверджують, що ми повинні дотримуватися суворої гігієни рук і прийняти основні заходи боротьби з інфекцією: відмовитися від спільного використання продуктів харчування, напоїв і мобільних телефонів, для того, щоб знизити передачу бактеріальних респіраторних патогенів, зокрема пневмокок", — заявив президент Європейського респіраторного товариства Тобіас Уэлте (Tobias Welte).
Як повідомляв портал "Знай.uа", британські вчені розробили мініатюрний пристрій, що допоможе діагностувати причини безпліддя.
Також "Знай.uа" писав, команда вчених запропонувала план по створенню Ноєвого ковчега для мікробіома.