Бактерії з організму атлантичної глибоководної губки допоможуть вилікувати небезпечні та стійкі iнфекції.
Дослідники виявили цілющу молекулу після того, як в лабораторних умовах помістили зразки бактерій в чашу Петрі з кишковими бактеріями людини і золотистим стафілококом (MRSA), пише Daily Mail.
Експерименти показали, що одна бактерія, відома як бактерії 46, може працювати в якостi ефективного антибіотика і вбити MRSA. Присутні в губки бактерії, відомі як бактерії 46, знищили шкідливі бактерії, від яких у людей раніше не існувало захисту. Дослідники з оптимизом заявляють про зорю "золотого століття нових антибіотиків", проте попереджають, що ліки може залишатися недоступним ще десятиліття.
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Зараз проводяться доклінічні випробування, які дозволять перевіряти токсичність можливого ліки на клітини людини і те, як він діє під час інфекцій, таких, як MRSA.
Метицилінрезистентний золотистий стафілокок — різновид бактерій, які стійкі до популярних антибіотиків, що представляє особливу складність для лікування. MRSA зустрічається в організмі у 30% людей: в носі, пахвах, паху або сідницях. Якщо бактерія потрапляє в кровотік, то вивільняє отруйні токсини, які вбивають кожного п'ятого хворого.
Як повідомляв портал "Знай.uа", британські вчені розробили мініатюрний пристрій, що допоможе діагностувати причини безпліддя.
Також "Знай.uа" писав, команда вчених запропонувала план по створенню Ноєвого ковчега для мікробіома.