Людина в середньому моргає кожні 5 секунд. Це необхiдно, щоб зволожити очі. Однак чому при морганнi навіть на мить зображення не темніє і не змінюється?
Це питання не давало спокою і міжнародній групі дослідників, пише LiveScience.
Результати дослідження показали, що ця область зберігає візуальну інформацію протягом короткого проміжку часу, а потім накладає "моментальний знімок" під час моргання. Таким чином у нас перед очима постійне і безшовне зображення світу.
Підлітки понівечили жінку і скинули її зі скелі: найстаршого злочинця стратили за допомогою тортур
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
В експерименті взяли участь 6 пацієнтів з діагнозом епілепсія, яким імплантували електроди в мозок для лікування їх недуги.
Добровольців посадили перед екраном із зображенням прямокутної сітки крапок, напрямок якої однаково сприймалася як горизонтальне, так і вертикальне.Випробовуваних попросили вказати напрямок решітки.
Потім добровольцям продемонстрували другу сітку крапок — гексагональну фігуру, яка може сприймати в трьох напрямках, — і знову попросили вказати напрямок точок.
Якщо обидві відповіді збігалися, то суб'єкт використовував сприйняття першої решітки, щоб повідомити думка про другий.
Весь цей час їх мозкова активність в префронтальній корі реєструвалася командою, щоб зрозуміти, як ця область сприяла прийняттю рішень.
Дослідники показали, що медіальна префронтальна кора бере активну участь у рішеннях, заснованих на короткочасної пам'яті і в тому числі забезпечує постійне відображення світу навколо нас.
Нагадаємо, збільшення однієї з областей мозку призводить до розвитку депресії та біполярного розладу.
Як повідомляв портал "Знай.uа" "зомби-клетки" можуть призвести до розвитку хвороби Альцгеймера.
Також "Знай.uа" писав, що дослідницька команда з Університету Кіото тестують нову методику лікування хвороби Паркінсона.