Альтруїзм на ряду зі здоровим харчуванням і заняттями спорту продовжує життя.
До такого висновку прийшла дослідницька група з Університету Британської Колумбії після проведеного експерименту, повідомляє Scientific American.
Через кілька тижнів дослідники виміряли показники здоров'я обох груп. Виявилося, що артеріальний тиск (систолічний і діастолічний) у "альтруїстів" значно нижче в порівнянні з "егоїстами". Більш того, показники були ідентичним тим, коли люди займаються фізичними вправами чи дотримуються здорової дієти.
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Результати дослідження продемонстрували, що постійна допомога близьким призводить до соціальної підтримки, яка впливає на довголіття: люди, які допомагали друзям, родичам і сусідам, а також надавали емоційну підтримку своїм дружинам прожили набагато довше. Аналогічні результати були отримані з урахуванням демографічних факторів: здоров'я, психічного стану, особистості і сімейного стану.
Крім того, активна допомога, що надається при догляді за інвалідами або безпорадними людьми, відбивається на тривалості життя піклується. Національне дослідження, в якому взяли участь понад 3000 людей похилого віку, уклало, що люди, які хоча б 14 годин в тиждень проявляють турботу до своїх партнерів, живуть набагато довше.
Нагадаємо, британські дослідники виявили гени і молякулярные шляхи, які "старять" клітини.
Як повідомляв портал "Знай.uа" медики виявили закономірність між віддаленою роботою та розвитком безсоння.
Також Знай.uа" писав, що високий рівень антимюллерового гормону (АМГ) у жінок призводить до розвитку раку молочної залози.