Дослідники з Медичної школи Університету Массачусетсу в США встановили, що прийом алкоголя призводить до потрапляння кишкових бактерій в кров людини.
Згідно з новим дослідженням, зловживання алкоголю з високою ймовірністю здатне викликати потужний імунну відповідь. Кількість ендотоксинів зростає, а слідом за ними посилюється навантаження на імунітет. Отруйні речовини потрапляють у кров через стінки кишечника, чия прохідність підвищується в результаті дії спиртних напоїв.
"Навіть один раз перевищивши дозу алкоголю, ми ризикуємо отримати сильний імунну відповідь", — вважають вчені.
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
На думку дослідників, перевищена доза алкоголю складає: для чоловіків — понад 5 порцій міцного алкоголю за дві години, для жінок – понад 4 порцій.
Нагадаємо, щоденний прийом молочної продукції зменшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань і смерті.
Медики висунули відповідну гіпотезу після масштабного дослідження, в якому взяли участь понад 130 тисяч чоловік з 21 країни у віці від 35 до 70 років.
Як повідомляв портал "Знай.uа" куріння електронних сигарет виявилося набагато небезпечніше, ніж раніше вважалося.
За словами дослідників, після куріння електронних сигарет в організмі людини накопичується величезна кількість формальдегіду, а також інших небезпечних токсинів, які призводять до розвитку онкологічних захворювань.
Також Знай.uа" писав, що американські дослідники встановили, що людська витривалість обумовлена мутацією, яка виникла приблизно 2-3 мільйони років тому. Завдяки змінам в генетичному коді, люди змогли переміщатися на довгі дистанції.