Російська телеведуча Ксенія Собчак гнівно висловилась стосовно заборони російських соцмереж на території України.

Користувачі соцмереж відповіли їй на "тиск свободи слова".

Журналіст Айдер Муджбаєв грубо обізвав Собчак та інших російських навіжених "лібералів". Публіцист Володимир Голишев порадив росіянці "йти годувати дитину".

"Ви, росіяни, довели свою країну до диктатури та живете в державі правового нігілізму, в якому немає навіть Конституції", - написав блогер Костянтин Кукушкін.

Собчак казала, що "Порошенко воює із власним нарордои". У соцмережах радять їй розібратися, хто такий "свій народ" та з ким насправді воює Україна.

Популярні новини зараз

"Війна в Україні припиниться": відомий футоролог назвав терміни, коли настане мир

ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки

З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію

Штраф до 31 грудня: українці відбиратимуть гроші за яскраве святкування Нового 2026 року

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у відповідь на "тиск свободи слова" Собчак пригадали її непристойний вірш восьмирічної давнини.