Розмова президента США Дональда Трампа із очільником російського МЗС Сергієм Лавровим викликала суттєве занепокоєння в американському політикумі. Припускають, що під час зустрічі республіканець розкрив дані про ізраїльського агента, якими володіла тільки розвідка.

Про це повідомляє ABC News.

Близькі до адміністрації джерела стверджують, що саме цей агент володів даними про підготовку вибуху на борту пасажирського літака і входив до складу терористичного угрупування "Ісламська держава".

На борту літака, що направлявся у США, заклали вибухівку, яку попередньо заховали у ноутбуці. Це дало привід американській владі розглянути можливість заборонити перевезення комп'ютерної техніки на рейсах до Європи.

Американська розвідка отримала відповідні дані від ізраїльських представників, але за умови, що джерело не будуть розголошувати.

Популярні новини зараз

Можна легко оскаржити: які штрафи від ТЦК вважаються незаконними

Навіть тим, хто вчасно платить: українцям почали масово відрізати світло

У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних

Українців перевірятимуть щомісяця: можуть зняти виплати та скасувати статус

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Трамп видав секретні дані під час зустрічі із Лавровим.