Експерт з мови жестів Мері Сівілло проаналізувала зустріч президента США Дональда Трампа та голови Кремля Володимира Путіна в рамках саміту G20.

За інформацією BBC, на думку експерта, невербальна поведінка двох лідерів кардинально відрізнялась. Путін виглядав невпевненіше за Трампа та намагався це приховати.

Російський президент, щоб коментувати різницю у зрості з головою Білого дому, сперся у підлокітники крісла. Трамп нахилився вперед, прийнявши позу "справжнього мачо". Крім того, Путін кілька разів потирав пальці, руки Трампа були спокійними.

"Складається враження, що Путін не хоче там перебувати або, можливо, нервує, тому що вважає цю справу марною, або не може дочекатися, коли можна буде піти", - прокоментувала поведінку Путіна Сівілло.

Експерт також звернула увагу, що президент Росії майже не дивився в очі американському колезі. Трамп, в свою чергу, не уникав зорового контакту.

Популярні новини зараз

Відключення триватимуть до весни: де буде найгірша ситуація зі світлом

В Україні готують нові правила мобілізації з 1 січня: все робитимуть автоматично

Скасування табелів у школах: як тепер оцінюють знання школярів

ПФУ спише частину коштів: у пенсіонерів заберуть 30% виплати

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров прокоментував зустріч Путіна з Трампом.