Кілька тижнів тому в містечку Аркуата-дель-Тронто в Італії з-під завалів храму Успіння Пресвятої Богородиці, зруйнованого внаслідок землетрусів у 2016 році, взяли кивот (ковчег) XVI століття. Там перебувала дарохранильниця з освяченими гостиями. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ, посилаючись на заяву єпископа Джованні Дарколе.
Згідно інформації, хоч кивот лежав понад півтора року в неналежних умовах під завалами, на ньому не виявили ознак корозії. Він назвав це "знаком надії".
Він також розповів, що населення містечка Аркуата-дель-Тронто, постраждалого в результаті землетрусів, перебуває в скрутному становищі, оскільки модульні будиночки не розраховані на великі снігопади.
Вночі 24 серпня 2016 року в центральній частині Італії стався землетрус магнітудою 6,2. Епіцентр розташовувався в 113 км на північний схід від Риму і в 48 км на північ від міста Л'Аквіла і залягав на глибині 10 км. Найбільше постраждали міста Аккумоли, Аркуата-дель-Тронто і Аматриче. Число жертв землетрусу в Італії становило 290 осіб.
Кадр з місця
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Нагадаємо, не у всіх європейських країнах знають, що таке мінімальна заробітна плата. Проте більшість держав все ж мають таку практику.
Крім того, все більше українців хворіють на кір, рівень поширення інфекції, як і раніше залишається високим.
Дивіться сюжет про стихію
Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", названо країни, де українці "зароблять" на аваріях.