Нещодавно першість у розважальній індустрії та мас-медіа за версією журналу Forbes отримала редакторка Vogue Анна Вінтур.
Саме вона із 1988 року займає посаду арт-директора видавничої компанії Conde Nast, а у 2008-му отримала Орден Британської імперії. Поруч із нею Олімп най впливовіших жінок світу ділить співачка Бейонсе і Тейлор Свіфт, а також авторка "Гаррі Поттера", письменниця Джоан Роулінг.


Під час складання рейтингу враховувалися у першу чергу такі пункти, як приблизний річних прибуток та частота згадувань у ЗМІ.


Верховна Рада пропонує звільнити українців від оплати комунальних та житлових послуг
Українцям за кордоном встановили нові правила: військовий облік, ТЦК, паспорти
Працювали все життя, а стаж не зарахують: які роки викинуть з пенсії
Соцпідтримка стареньких після 65 років: на які виплати можна розраховувати
Цікаво, що Анні Вінтур вдалося навіть потіснити з перших позицій очільницю американської мовної кампанії NBCUniversal Бонні Хаммер. У її професійному колі побутує версія, що редакторка Vogue увійшла до списку через те, що дала старт цілій модній індустрії, як у Британії, так і в Америці.
Тривалий час її називали еталоном гарного жіночого смаку, а також втіленням комерційного світу дизайну, причому – по обидва боки Атлантики.
Вінтур також заядла поціновувачка різних етнічних та природних принтів в одязі, які успішно культивує і в своїй роботі, і у власному гардеробі. Якщо кольє – то тільки із великим дорогоцінним камінням, якщо сукня – то тільки найбільш яскрава. Тому не дарма вона стала прикладом для наслідування у модельному бізнесі, незважаючи на свій досить поважний вік.
Дивіться: Анна Вінтур стала бабусею