У Москві стався шокуючий інцидент. На Кутузовському проспекті з вікна будинку викинули труп дівчини без голови.
Про це повідомляють російські ЗМІ. Випадковим свідком події став чоловік, який сидів в барі навпроти. Він вийшов покурити і помітив щось дивне й вирішив зняти це на камеру мобільного телефону.
На асфальт біля будинку прямо з вікна впав труп жінки, при цьому тіло було обезголовлене. Випадкові перехожі, які опинилися неподалік, негайно викликали бригаду швидкої допомоги і поліцейських. Але допомога лікарів вже не знадобилася, вони лише констатували факт смерті.
У соціальних мережах це подія викликала широкий громадський резонанс. Поки поліцейські і слідчі не дають офіційних коментарів, займаючись оперативною роботою, користувачі роблять за них висновки самостійно. Деякі заявляють, що з вікна будинку на Кутузовському проспекті викинули дівчину без голови. Інші ж запевняють, що під вікнами будинку знайшли тіло 70-річної пенсіонерки.
Голову загиблої поки не вдалося знайти. Поліція веде розслідування за фактом насильницької смерті.
“Заберіть дитину до 18:00”: батьки обурились через час роботи дитсадків і ГПД
Без прописки тепер заборонено? Що загрожує українцям у 2025 році та як не встряти у штрафи
Можуть і не впустити в Європу: українцям встановили ще одну перешкоду на кордонах
Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Росії сталася страшна аварія, в якій загинули дев'ятеро людей. Влада ввела режим надзвичайної ситуації. Мікроавтобус УАЗ зіткнувся лоб в лоб з КамАЗом.