Військові навчання "Захід-2017" Росія, всупереч всім прогнозам, не використала для того, аби розв’язати бойові дії в Балтійському регіоні. Тож тепер країнам Заходу варто пильніше придивитися до пріоритетів Москви у світовій політиці й прорахувати можливі епіцентри майбутніх конфліктів.

На думку політолога Ендрю Редіна, Кремль почне війну в Балтиці лише в тому випадку, якщо вважатиме, що НАТО сконцентрувало там достатньо сил, аби представляти загрозу безпеці Росії, передає "24 канал".

Нині ж РФ прагне відновити свій вплив в Естонії та Литві, що колись входили до складу СРСР, і де проживає велика кількість російськомовних з числа нащадків небалтійських національностей.

"Щодо України, то російське сприйняття цієї держави підкреслює обмежену важливість Балтійських країн для російської зовнішньої політики. Росіяни, схоже, розглядають Україну як продовження РФ", - наголосив аналітик.

Він не виключає, що Москва може просто не афішувати своїх планів щодо вторгнення в Балтійський регіон, проте те другорядне значення, яке йому надається, абсолютно несумісне з ймовірністю початку наступальної операції збройних сил РФ проти цих держав.

Популярні новини зараз

Стане вибір між їжею та водою: на українців чекає новий удар по кишені

"Буде не страшно...": астролог визначив, чого чекати українцям до середини 2024 року

Обійдемося без гарячих бутербродів: українцям доведеться по-новому платити за сир

Часу більше не дадуть: українцям нагадали про важливу процедуру

Показати ще

Дивіться: Уроки України стали корисними для балтійських країн

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", після невдачі на Донбасі Володимир Путін змінив свою тактику щодо України.