На таємничому перевалі Дятлова, де в лютому 1959 року загадково загинула ціла група студентів, зник турист з Єкатеринбурга Олександр Андрєєв. Молодий чоловік більше трьох тижнів не виходить на зв'язок з рідними.
За інформацією родичів, Олександр Андрєєв кілька тижнів тому відправився в одиночний похід і пропав без вісті. При цьому, за інформацією Івдельского пошуково-рятувального загону, такої людини немає в їх списку зареєстрованих туристів. Взагалі ніякої інформації про зниклого туриста в загоні не мають, про нього відомо лише зі слів родичів.
Як відомо, перевал Дятлова придбав сумну славу після того, як майже 60 років тому там загинула група з дев'яти студентів Уральського політехнічного інституту. Молоді люди, які вирушили в похід під керівництвом студента п'ятого курсу Уральського політехнічного інституту, просто не повернулися додому. З тих пір він став культовим місцем для туристів-екстремалів, а також знаходиться під пильною увагою дослідників.
А в січні 2016 року на перевалі Дятлова зникла ще одна група мандрівників. Зв'язок з ними був втрачений після того, як туристи виявили там тіло невідомого чоловіка.
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Раніше портал "Знай.uа" розповідав про страшну таємницю перевалу Дятлова. Так, через 60 років після трагедії, на фото з місця подій розглянули вбивцю. Уральський дослідник-ентузіаст Валентин Дегтерьов заявив, що розкрив таємницю перевалу Дятлова. Чоловік стверджує, що групу студентів вбили шамани мансі, так як один з них був виявлений на фотографії.
Версія про те, що до трагічної загибелі молодих людей доклали свої руки місцеві жителі мансі, висувається давно. Однак зараз Дегтерьов знайшов "доказ", який нібито може послужити аргументом на користь цієї версії. Дослідник нагадав, що корінні народи надзвичайно болісно ставилися до того, що на їх священну землю занадилися ходити туристи.