У Росії відбулися таємні випробування зенітно-ракетного комплексу С-500 Прометей. Як стверджують аналітики, це - аналог американської системи ППО THAAD, з далеким перехопленням повітряної цілі класу "земля-повітря".
Ракетні випробування у Росії


Розвідка США встановила, що російська ракета С-500 влучила в ціль на відстані 481 км, що, за оцінками Пентагону, на 80 км перевищує дальність будь-яких відомих випробувань цього типу ППО. Але жодних офіційних повідомлень про це не було.


Припускають, що швидше за все дію комплексу могли відчути на полігоні Сари-Шаган в Казахстані, а не на Капустиному Яру. Військові РФ стверджують, що С-500 може перехоплювати не тільки гіперзвукові крилаті ракети, балістичні ракети, безпілотники і літаки (в тому числі стелс - F-22 і F-35), а й об'єкти в навколоземному просторі - від 100 до 200 км над поверхнею планети.
З відстрочкою можна попрощатися: кого "Оберіг" відправляє у чорний список
Переселенців змусять жебракувати, не пошкодують навіть дітей: який документ вимагають
На пенсійний картці буде по нулях: пенсіонерам дали час до 31 числа, інакше залишаться без копійки
Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
С-500 Прометей
Нове покоління зенітних ракетних систем, в якому передбачається застосувати принцип роздільного вирішення завдань знищення балістичних та аеродинамічних цілей. Основне завдання комплексу — боротьба з бойовим оснащенням балістичних ракет середньої дальності: самостійно можливе перехоплення БРСД з дальністю пуску до 3500 км, а за необхідності також МБР на кінцевій ділянці траєкторії і, в певних межах, на середній ділянці.
С-500 Прометей: технічні характеристики
Від цих засобів ураження буде забезпечуватися прикриття окремих регіонів, великих міст, промислових об'єктів та пріоритетних стратегічних цілей. Знищення гіперзвукових крилатих ракет, літаків та БПЛА як звичайних висотних, так і типу "waverider" (гіперзвукових ракет зі швидкістю 5 Махів та вище), знищення низькоорбітальних супутників та космічних засобів ураження, що запускаються з гіперзвукових літаків, ударних гіперзвукових БПЛА і орбітальних платформ.
Дивіться: Ракети Путіна руйнують російський автопром