Користувачі Мережі виявили в новому порнофільмі актрису, яка сильно схожа на двічі зґвалтовану Діану Шуригіну з Росії.

Про це повідомляють ЗМІ.

Режисер Дік Буш знімає порнопародію на фільм "Відьмак". Він повідомив, що стрічка отримала назву Witcher: The Wild Cunt. Таким чином творці обіграли назву третьої частини популярної гри Wild Hunt.

Фотографіями зі зйомок поділилися і актори Денні Ді і Елла Х'ю.

Фото зі зйомок

Популярні новини зараз

Обміняти долари по старому не вийде: ПриватБанк тихо переписав правила для валюти

Україну накриє арктична зима: Новий рік зустрінемо з 20-градусними морозами

ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні

Нові ліміти на карткові перекази: які обмеження діють і кого стосуються

Показати ще

Фото Шуригиної

Російськомовні користувачі звернули увагу не на тіло актриси, а на її обличчя. Коментатори зізналися, що прийняли Еллу Хьюз за двічі зґвалтовану Діану Шуригіну.

"Є в Росії сестра-близнюк цієї актриси... звуть Діана", "ага) я теж побачила на фотках Шуригіну)) прям одне обличчя))", " *** подумав Шура добралася вже до Заходу...", "Шуригіна освоює порно... А ні... Не вона... Але дуже схожа.... Місцями...", – висловилися користувачі Twitter.

Нагадаємо, чоловік із живим бараном зірвав виступ у Москві відомої медіаперсони Діани Шуригіної, у якої на 28 листопада була намічена прем'єра пісні.

Крім того, аналітики компанії "Яндекс" вивчили пошукові запити користувачів і з'ясували, які персони зацікавили росіян у 2017 році.

Дивіться сюжет про кіно

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", на Першому каналі лікують що завгодно ударами по обличчю.