У вівторок, 8 травня, в Європі розглянуть додаткові економічні обмеження по відношенню до Російської Федерації через президентські вибори, які провели на території окупованого Кримського півострова.
Про це йдеться в порядку денному зустрічі постійних представників 28 країн-членів Євросоюзу.
"Обмежувальні заходи щодо дій, які підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України - нові списки", - так називається один з документів, пов'язаних із зустріччю.
Якщо постійні представники країн-членів Європейського Союзу узгодять введення нових санкцій відносно Росії, їх рішення потім має схвалити Рада Евроейского Союзу.
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Як Росія повинна відповісти на санкції проти оточення Путіна?
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що глава російського МЗС Сергій Лавров в черговий раз відзначився скандальною заявою стосовно війни, яку Російська Федерація розв'язала на Донбасі, окупувавши території. Вірніше, це ми з вами так думаємо, а кремлівський поплічник з упевненістю заявляє, що немає ніякої війни.
Ми також писали про те, що заяви офіційної представниці російського Міністерства закордонних справ Марії Захарової частенько позбавлені логіки, над чим не втомлюються сміятися в соціальних мережах. Але один з останніх перлів загнав користувачів в глухий кут: на цей раз помічниця Лаврова дала неймовірно колоритний приклад, що таке подвійні стандарти в Росії і як вони проявляються. Втім, так само дається взнаки і шизофренія.
Прес-секретар кремлівського засідателя Володимира Путіна Дмитро Пєсков чомусь не побачив нічого спільного між Оксамитовою революцією, що сколихнула Вірменію, і Революцією Гідності, що пройшла в Україні.
"Оксамитова революція" стала наймасштабнішим протестом в історії держави. 16 квітня в Єревані прихильники опозиції влаштували масові акції протесту проти висунення колишнього президента Вірменії Сержа Саргсяна на пост прем'єр-міністра країни.