Грузинські переселенці мріють повернути життя, яким воно було до війни. Сьогодні 20% країни окуповані Росією.
Про це повідомляє сайт ТСН.
Військові бази Російської Федерації розміщені усього за 20 кілометрів від Тбілісі, а від окупованої Осетії Грузію відділяє 52 кілометри колючого дроту.
По всій країні працють російські військові та спецслужбовці.
Місцеві мешканці не хочуть миритись з правила окупантів і періодично перетинають "кордони", за це їх відловлюють працівники ФСБ та виписують чималі штрафи.
ТЦК не зглянеться на вік і хвороби: чоловікам 50+ масово готують повістки - куди відправлять
ТЦК по новому шукатимуть ухилянтів: де вручать повістку
Ціна газу на наступний опалювальний сезон: "Нафтогаз" прийняв важливе рішення
Ухилянтам надійдуть сповіщення: як повідомлять про розшук
82-річний Дато Ванішвілі - один з тих, чий будинок потрапив під окупацію, проте "танцювати під дудку" агресора старенький не збирається.
"Перелажу на ту сторону за пенсією, так і штати порвав, інших не маю. У ФСБ мені пропонували отримувати російську пенсію, проте я відмовився, хай тут помру, але грузином", - сказав дідусь.
Мілана з сім'єю встигли втекти, коли почалась окупація, зараз вони живуть у будинку, який країна виділила біженцям.
"Коли втікали, то нічого з дому не забрали, зараз нам дали будинок, землю, все потрібне домашнє начиння. Єдине чого не вистачає - це нашого життя, такого, яке було до війни", -сказала біженка Мілана.
Як повідомляв портал "Знай.ua", волонтер розповіла шокуючу історію про родину біженців із Донецька.