У Баку 26 липня пройшло грандіозне відкриття музичного фестивалю "Жара", де засвітилася подружка Сергія Лаврова прес-секретар МЗС РФ Марія Захарова і викурила сигару з відомим голлівудським актором Стівеном Сігалом.

Фотографіями з гулянь Захарова поділилася в Facebook.

"А в Баку "Жара". Емін влаштував грандіозне свято, з нагоди якого раскурили сигару миру зі Стівеном Сігалом", - підписала знімки Захарова.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам виплатять рекордну надбавку: хто отримає більше 5 тисяч

Торкнеться клієнтів усіх банків: в Україні з 1 серпня нові правила розрахунку карткою

Пенсіонерам виплатять майже на 4000: старенькі гарантовано отримають гроші

Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано

Показати ще

В коментарях вже відреагували на витівку російського дипломата.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що нещодавні жорсткі висловлювання представника МЗС РФ Марії Захарової з приводу висилки російських дипломатів з Афін, Греція вважає неповагою до країни.

Як відомо, під час брифінгу 18 липня Захарова заявила, що на Афіни чинився "шалений тиск британських і американських партнерів" в питанні висилки дипломатів. Вона підкреслила, що дії Афін не залишаться без відповіді.

У свою чергу МЗС Греції назвало заяви Захарової "характерним прикладом неповаги до третьої країні і недоліком розуміння сучасного світу, в якому держави, безвідносно до їх розміру, є незалежними і можуть проводити незалежну, багатопланову і демократичну зовнішню політику".

Варто нагадати, що офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова, намагаючись знайти вдалий приклад русофобії, зганьбилася фейкової цитатою.

"У листопаді 1991 року у своїй промові в Х'юстоні екс-прем'єр-міністр великої Британії Тетчер заявила, що "за оцінками світового співтовариства, економічно доцільно на території Росії буде проживання лише 15 мільйонів людей", – сказала Захарова.

Як пояснив журналіст Олексій Ковальов, фраза, яку помилково приписують Тетчер, взята з книги Андрія Паршева "Чому Росія не Америка", а в достовірних історичних документах її взагалі немає.

Нагадаємо, в Грузії назвали головного кандидата в прем'єр-міністри.

Як повідомляв Знай.uа, Захарова "пораділа" за Бабченка.

Також Знай.uа писав, користувачів розсмішив кондиціонер, який "заткнув" Захарову.