Екс-політтехнолога "Партії регіонів" та чинного президента США Дональда Трампа звинувачують за 8 пунктами. За рештою 10-ти у справі Пола Манафорта присяжні не досягли консенсусу.

Аби зробити остаточний висновок, проведуть нове засідання, із зміненим складом. 5 з пунктів, за якими Пол Манафорт визнаний винним стосуються ухилення від податків.

Справа Манафорта

Окружний суддя суду Олександрії Томас Елліс, який веде справу політтехнолога та екс-глави передвиборного штабу Дональда Трампа Пола Манафорта, якого звинувачують у фінансових махінаціях і порушенні податкового законодавства, заявив про погрози на свою адресу.

Пол Манафорт (2016 рік)

Популярні новини зараз

Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Показати ще

Цікаво, що саме Манафорт чи не найчастіше фігурував у так званій "чорній бухгалтерії" регіоналів. Згідно документів, він міг отримати більше 12,5 мільйонів доларів, але пізніше слідство називало значно більшу суму: - майже 30 мільйонів доларів. Але він завбачливо не залишав на жодному із "чеків" свого підпису – звітували за екс-політтехнолога Януковича зовсім інші люди, сам він тільки отримував гроші.

Мітинг під судом, де слухалася справа Манафорта

В американському звинуваченні щодо Манафорта та Гейтса вказується, що з 2006 до 2015 року вони діяли як незареєстровані представники та лобісти у США уряду України, Партії регіонів, Віктора Януковича та "Опозиційного блоку".

Пол Манафорт

За інформацією слідства, обоє причетні до лобістської діяльності у США, зокрема просуванні інтересів Януковича, підозрюваного в державній зраді. При цьому, помічники добре знали, що порушують закон, два роки тому навіть не дали жодної відповіді на запити американського міністерства.

Манафорт і Трамп

Обвинувачення базується на тому, що Манафорт витратив заведені незаконним шляхом у США кошти: нерухомість та предмети розкоші. Загалом через офшорні рахунки Манафорта та Гейтса нібито пройшли 75 мільйонів доларів. Саме він незаконно завів у США 18 мільйонів доларів, а Гейтс - три.

Дивіться: деталі справи Манафорта

Нагадаємо, прокурори Головної військової прокуратури просять суд винести вирок у вигляді 15 років в'язниці екс-президенту Віктору Януковичу у справі про держзраду.

Як повідомляв Знай.ua, колишнього правозахисника американського президента Дональда Трампа Майкла Коена підозрюють у шахрайстві на більш ніж 20 мільйонів доларів.

Також Знай.ua писав, суддю у справі Манафорта взяли під варту.