Російський президент Володимир Путін заявив, що не знає, чи буде балотуватися на березневих виборах.

"Я ще не тільки не вирішив, проти кого я буду балотуватися, я не вирішив, чи буду я балотуватися взагалі" - сказав Путін на пленарному засіданні Міжнародного форуму з енергоефективності.

Путін згадав, що згідно із законом в кінці листопада - на початку грудня повинна початися президентська кампанія. Тоді всі кандидати повинні оголосити про свої наміри.

Варто зауважити, що журналіст задав питання президенту: "Проти кого ви будете балотуватися?".

Популярні новини зараз

Пенсіонерам доплатять 1000 гривень: як оформити гроші

Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація

Мінус 270-400 грн з платіжки: як отримати знижку на електроенергію

Залишиться лише одна виплата: в Україні хочуть прибрати більшість соцдопомог

Показати ще

Чи піде Путін на вибори.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що господар Кремля Володимир Путін найбільше на світі боїться, що на нього зроблять замах, а тому веде себе так, як свого часу вів інший диктатор - Йосип Сталін. Хоча багато істориків дотримуються версії, що на головного ката 20 століття не раз робили замах, та й відійшов він в інший світ не без допомоги наближених.

СохранитьСохранить