Глава російської держави Володимир Путін зізнався, що віддав голос на президентських виборах 2018 року за себе. Про це повідомляють ЗМІ.

На відверту відповідь його спровокував журналіст російського видання.

Далі наводимо їх діалог без змін:

"Я, втім, теж встиг поставити запитання Володимиру Путіну:

- Вам, напевно, важко було голосувати?

Популярні новини зараз

Пенсія гарантовано зросте на 900 гривень: хто отримає більше грошей

Ваш лічильник електроенергії бреше: як не переплачувати за комуналку через поломку

ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку

Енергетики не можуть відключити будинки: люди юрбою атакують бригади

Показати ще

- Чому? - щиро здивувався Володимир Путін.

- Ну, за себе, мабуть, незручно... Або через "не можу"?

По обличчю Володимира Путіна пробігли відразу декілька емоцій, і в кінці кінців він утримав на ньому тільки одну: більш або менш благодушно.

- Чому "через не можу"? Я впевнений в правильності програми, яку пропоную для країни.

Тобто він зізнався, що проголосував, звичайно, за себе, причому не те щоб "через не можу".

Раніше, чинний російський лідер Володимир Путін проголосував на президентських виборах у Росії і зробив у традиційному для себе місці.

Нагадаємо, колишня фігуристка і дружина прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова Тетяна Навка розповіла, як у неї почалися стосунки з прес-секретарем президента РФ.

В інтерв'ю російським ЗМІ, вона зізналася, що познайомилася з Пєсковим на дні народження друга. При цьому прес-секретар спершу сприйняв Навку не як олімпійську чемпіонку, а як дівчину з реклами фарби для волосся.

Крім того, на головному російському "Першому каналі" член Ради Федерації РФ від окупованого Криму Ольга Ковітіді розповіла чергову криваву історію про "звірства" українців з участю "восьмирічної зґвалтованої дівчинки".

Також, після запеклого опору України президент РФ Володимир Путін задумався про захоплення іншої країни.

Дивіться сюжет про РФ

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", 95 Квартал показав російську казку.