Місцевих жителів та туристів на популярному курорті в Індонезії налякав вулкан, який раптово прокинувся. На острові Балі евакуювали понад 10 тисяч людей через активність вулкана Агунг.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на агентство Antara, -.

Людей просять покинути прилеглі до вулкана населені пункти та відправлятися до безпечних місць, адже не відомо, як поведе себе стихія.



Востаннє виверження цього вулкану відбулось понад півстоліття тому. Тоді вулкан убив понад 200 людей та десятки тисяч залишились без житла.

Популярні новини зараз

Підвищення пенсій - лише на папері: чому більшість стареньких досі не відчули індексацію

ТЦК посилили мобілізацію в деяких містах України: що загрожує ухилянтам

Замість пільги почнуть штрафувати: про що попереджають пенсіонерів

"Ощадбанк" виплатить допомогу пенсіонерам: хто та скільки отримає

Показати ще


Наразі над вулканом з'явилися гігантські стовпи диму. Люди бояться нового руйнівного виверження.

Місцева влада попереджає туристів про небезпеку та просить відкласти відпочинок тим, хто вже зібрався на популярний курорт.



Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", активність вулкану на Балі змусила місцевих жителів тікати до безпечних районів.