Величезний скандал, який розгорівся навколо Росії, яка втручалася в хід президентських перегонів у Сполучених Штатах, не вщухає досі. Нові й нові відомості додають масла у вогонь, проте Дональда Трампа це не дуже-то і турбує.

На тлі розслідування про причетність РФ до президентської кампанії і під час виборів глава США написав у своєму Twitter, що має право помилувати і себе, і своїх рідних, оскільки посада надає йому це право.

"Усі згодні з тим, що у президента США є повне право оголосити про помилування. Навіщо про це думати, якщо до сих пір єдиний злочин - це витоки проти нас. Фейкові новини", - написав Трамп 22 липня. У той же день американський президент заявив, що нескінченні публікації стосовно таємної зустрічі російського посла Сергія Кисляка і генпрокурора США Джеффа Сешнс потрібно припинити, адже це секретні дані. Глава США мав на увазі статтю Washington Post, присвячену гучному розслідування.

Видання зазначає, що кількома днями раніше Трамп цікавився, чи зможе він помилувати самого себе і тим самим закрити розслідування причетності Російської Федерації до ходу внутрішньої політики Сполучених Штатів.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Трамп звинуватив відоме видання в пособництві тероризму.

Популярні новини зараз

ПФУ дав 10 днів: українці можуть залишитись без пенсії

ТЦК підуть по квартирах: мобілізація переходить у нову фазу – перевірять кожного

Субсидія конвертується у борг: ПФУ застеріг отримувачів виплат

В армії раді навіть пенсіонерам: куди відправлятимуть служити чоловіків 60+

Показати ще