Висновки, зроблені спецслужбами Сполучених Штатів у справі про втручання Російської Федерації у президентські вибори, отримали підтримку Сенату: представники комітету повністю згодні з результатами розслідування.

Про це йдеться в звіті комітету, який опублікували на офіційному сайті у вівторок, 3 липня. Глава комітету Річард Берр заявив на засіданні, що він разом з "колегами по цеху" "провели останні 16 місяців за вивченням джерел, методів діяльності та аналітичної роботи", на яких засновані висновки спецслужб, і у комітету "немає причин оскаржувати їх висновки".



Разом з тим сенатор зазначив, що США продовжує розслідувати скандальну справу, так що він дуже сподівається, що найближчим часом комітету нададуть додаткові матеріали, які "дадуть ясність щодо дій Росії щодо виборів в США".

З розсекреченої частини доповіді, яку в травні опублікував комітет з розвідки США, виходить, що Російська Федерація дійсно намагалася вплинути на хід президентських виборів в 2016 році. У комітеті назвали дії Кремля "широкомасштабними і ретельно розробленими".

Крім цього, в комітеті впевнені, що російські спецслужби робили все можливе, щоб "очорнити колишнього держсекретаря Хілларі Клінтон" і тим самим зіграти на руку Дональду Трампу.

Популярні новини зараз

Якщо не хочете плакати через платіжки: споживачам електроенергії дали час до 3 травня

ВПО запропонують розпочати життя з чистого аркуша: як це зробити

Українців закликали не відкладати на завтра: можна подати заяву на пенсію за лічені хвилини

Чергуватимуть представники ТЦК: де українцям тепер можуть вручити повістку

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що "війська" Путіна наслідили в десятках американських штатів. Два роки тому російські хакери влаштували замовлену, добре підготовлену кібер-кампанію проти державної виборчої інфраструктури США. Нещодавно таку заяву оприлюднили на офіційному ресурсі Комітету з розвідки американського Сенату.

Згідно з документом, хакери здійснили кілька спроб проникнути в виборчу систему щонайменше 18 американських штатів. Крім того, як мінімум в шести штатах хакери намагалися зламати веб-сайти, що мають відношення до виборів. Одного разу дістатися до закритої бази виборців їм все ж вдалося, але маніпулювати окремими голосами або вплинути на загальний підсумок голосування так і не змогли. У Комітеті вважають, що ця атака була частиною більш масштабного втручання Росії у президентські вибори США.