У нічному небі на всіх континентах можна побачити дивні спалахи.

Як пишуть західні ЗМІ, повідомлення про цю природної аномалії приходять з усіх кінців світу. Нещодавно жителям Веллінгтона (США) вдалося зафіксувати дивне нічне світіння на камеру і викласти в мережу.

Крім того, аномалію спостерігали в Росії, США, Новій Зеландії та інших країнах. Вчені вже почали аналізувати явище, поки що жодних результатів досліджень немає. При цьому фізики не виключають, що в нічний час не можуть виникати сонячні відблиски, проте вони чомусь відбуваються.

Як кажуть очевидці, помаранчеве сяйво помічають зазвичай на заході, саме там, куди на заході йде сонце. Крім того, вже кілька років тому вчені помітили, що небо вночі перестало бути абсолютно темним, ставши набагато світліше. Чому це відбувається, поки ніхто сказати не може.

Популярні новини зараз

Нові тарифи на газ в Україні: скільки він коштуватиме до квітня 2025 року

Довідку можна викидати: чоловіків огорошили новим правилом

Встановлення інвалідності буде проходити по новому: які документи готувати для МСЕК

Безкоштовний проїзд для всіх: українцям скасують плату за комунальний транспорт

Показати ще

Спалахи в небі

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що дивовижну ситуацію змогли зняти з навколоземної орбіти. Американська компанія NASA виклала відеоролик з світяться білими об'єктами, що літають на тлі Землі. Багатьом людям хочеться вірити, що існують ангели-хранителі. Сьогодні можна знайти людей, які виходять на контакт з ангелами хранителями. Зазвичай це медіуми, які передають повідомлення зі світу духів. Вірити в це чи ні, кожен вирішує сам.

Але, не можна заперечувати, що тема про ангелів нікого не залишає байдужим. Люди всюди чують повідомлення про те, що ангел врятував людину від смерті, або підтримав в нелегку хвилину життя. Такі історії часто стають сюжетом для багатьох популярних фільмів. У магазинах продається безліч сувенірів із зображеннями ангелів. Про ангелів можна знайти сотні книг. А скільки пісень було присвячено темі ангелів, навіть не злічити. Дослідники проаналізували дані за допомогою CRaTER - прилад, розташований на борту автоматичної станції Lunar Reconnaissance Orbiter, у відкритому космосі. Призначенням його є оцінка шкідливого впливу космічних променів і сонячної радіації. Виявилося, що випромінювання, джерелами якого є об'єкти за межами Сонячної системи, стає більш інтенсивним. Причиною цього є аномальний довгий період зниженої сонячної активності.