За словами слідчого Вана Азірула Нізама, зустріч Кім Чон Нама з американським агентом розвідки відбувалася в малайзійському готелі за пару днів до вбивства.
Про це повідомляють росЗМІ.
Виходячи з аналізу ноутбука, знайденого в сумці Кім Чон Нама після смерті, експерти зробили висновок, що він передав американцеві велику кількість даних.
Ван Азірул підтвердив, що ноутбук був відправлений на експертизу в столицю Малайзії Куала-Лумпур, яка показала, що він ще використовувався дев'ятого лютого. За даними експертизи, представленої в суді, частина інформації була отримана з флешки, вставленої в ноутбук. Однак сам слідчий поки не може точно стверджувати, чи була ця зустріч якось пов'язана з вбивством.
Варто відзначити, що зведеного брата нинішнього північнокорейського лідера Кім Чен Ина вбили в аеропорту Куалу-Лумпур 13 лютого минулого року. Влада Малайзії вважає, що смерть Кім Чон Нама наступила в результаті отруйної нервово-паралітичного речовини, яку йому нанесли на обличчя.
Морози в Україні підуть на спад: синоптики назвали терміни потепління
ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити зараз
"Ощадбанк" виплатить допомогу пенсіонерам: хто та скільки отримає
Підвищення пенсій на 1500 грн: кому перерахують виплати вже з січня
Момент вбивства брата Кім Чен Ина.