Заява президента США Дональда Трампа про застосування по відношенню до КНДР "вогню і люті" викликала обурення з боку Пхеньяну.
Про це повідомляє Deutsche Welle.
У відповідь керівництво Північної Кореї вирішило розробити план ракетного удару по американській авіабазі на острові Гуам (Тихий океан). На думку німецького інженера-ракетобудівника Роберта Шмукера, ці загрози є нічим іншим, як блефом. Він створював двигун для космічного корабля багаторазового використання Space Shuttle.
"Те, що називається міжконтинентальною ракетою "Хвасон-14", запущено в повітря двічі, обидва рази практично вертикально вгору. Ми постаралися реконструювати її хід. За моїми розрахунками, дальність ракети при вазі в тонну становитиме 5200 кілометрів. Тому я виходжу з того, що ці ракети, напевно, і можуть подолати велику дистанцію, але це все ж не те, що я б називав міжконтинентальною ракетою", – зазначив Шмукер.
Він вважає, що снаряди, якими "хвалиться" Пхеньян, були привезені з-за кордону. До того ж, на його думку, всі запуски – це демонстрація. Адже немає відомостей про випробування.
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
"70-80 відсотків запусків ракет з 1984 року – це чистої води демоверсії запусків, причому радянських ракет", - заявив він.
Він зазначив, що це видно з фотографій, зроблених під час військових парадів. Хоча запуски, починаючи 14 місяців тому, відрізнялися від попередніх. Шмукер впевнений, що ракети постачали з Росії. Однак, це можуть бути недержавні структури.
Як повідомляв портал "Знай.uа", Трамп так відреагував, коли дізнався, що Пхеньян розробив ядерну боєголовку, яку можна встановити на балістичну ракету.