Син колишнього терориста №1 у світі Осами бен Ладена - 28-річний Хамза бен Ладен - пішов по стопах батька, очоливши терористичну організацію "Аль-Каїда".
За інформацією Daily Mail, британські спецслужби отримали наказ терміново знайти бен Ладена-молодшого живим або мертвим. За попередніми даними, він перебуває у Сирії та готує терористичні атаки у західних країнах.
Відомо, що колишній ватажок "Аль-Каїди" готував свого сина продовжити свою справу. Крім того, два роки тому Хамза бен Ладен опублікував відео, в якому він назвав себе "самотнім вовком" та заявив про намір знищити західну цивілізацію.
Хамза бен Ладен
Син Осами вже потрапив у десятку найнебезпечніших терористів світу. Британські військові, оснащені найсучаснішою зброєю та безпілотниками, вже вирушили до Сирії, щоб знищити нового ватажка "Аль-Каїди".
Пенсія гарантовано зросте на 900 гривень: хто отримає більше грошей
ТЦК не має права: омбудсменка назвала головні порушення, які вчиняють ледь не щодня
Ваш лічильник електроенергії бреше: як не переплачувати за комуналку через поломку
Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні
Осама бен Ладен відповідальний за теракт у Нью-Йорку 11 вересня 2001 року. Американські спецслужби вбили його 1 травня 2011 під час військової операції у Пакистані.
Заява Хамзи бен Ладена про намір продовжити справу батька
Як повідомляв портал "Знай.ua", теракт у Нью-Йорку по цей день викликає більше запитань, ніж відповідей.