Начальник Генерального штабу збройних сил Росії Валерій Герасимов розкрив різні варіанти ведення війни у "середньостроковій перспективі". Про це повідомляють ЗМІ.

За його словами, вже в найближчому майбутньому варто очікувати бойового використання лазерних, космічних і роботизованих технологій.

Він зазначив, що особливу роль буде грати протистояння систем зв'язку, розвідки та навігації.

За його словами, основними особливостями конфліктів майбутнього стане широке застосування високоточних та інших видів нових озброєнь, у тому числі робототехнічних. Першочергового знищення піддадуться об'єкти економіки і система державного управління противника. Крім традиційних сфер збройної боротьби буде активно задіяна інформаційна сфера і космос.

При цьому він підкреслив, що у майбутніх конфліктів є безліч інших сценаріїв, і Збройні сили Росії повинні бути готові до будь-якого з них. Він зазначив, що цього можна домогтися збалансованим розвитком і модернізацією збройних сил, а також розробкою сучасної військової техніки.

Популярні новини зараз

Олексій Арестович назвав чергову дату закінчення війни в Україні: "Вони готові віддати..."

Воїн ЗСУ поодинці розправився з цілим відділенням російських окупантів: ніхто не врятувався

Легенда "Танців з зірками" Влад Яма засмутився після "бавовни" у Криму: "Мені чомусь..."

Українців готують до не кращого сценарію: фахівець пояснив, чи чекати долар по 50 гривень

Показати ще

Раніше в опублікованій науково-методичній роботі МНС Росії було зазначено, що найбільш вірогідним сценарієм можливого військового конфлікту з Росією може стати застосування сучасних засобів ураження.

Нагадаємо, в Запоріжжі співробітники СБУ блокували операцію російських спецслужб із вивезення товарів військового призначення для потреб збройних сил РФ.

Контррозвідники спецслужби встановили, що представники російських військово-промислових компаній намагалися організувати канал поставок з України виробів, необхідних для забезпечення військово-морського флоту Росії.

Крім того, заступник голови СБУ Віктор Кононенко заявив, що антитерористична операція триватиме до відновлення державних кордонів України.

Зокрема, він розповів, що зараз керівництвом сил АТО займається не спецслужба, а військове керівництво.

Дивіться сюжет про РФ

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", путінські хакери потрапили в капкани СБУ.