Глава Сполучених Штатів Дональд Трамп готовий збільшити мита проти Китаю і довести їх до немислимої суми: 200 мільярдів доларів. Це станеться, якщо друга сторона збільшить розмір торговельних обмежень.
Як повідомляє телеканал СNN, таким чином американський президент хоче побороти недобрсовестную політику, яку, на його думку, веде Китай.
"Необхідно зробити подальші дії, аби спонукати Китай змінити свою недобросовісну політику і побудувати більш збалансовані торгові стосунки зі Сполученими Штатами", - заявив Трамп.
За інформацією телеканалу, передбачувані мита Китаю будуть орієнтовані на сільськогосподарські продукти, автомобілі та морепродукти.
Декілька днів тому глава Білого дому затвердив мита на товари з Китаю на суму близько 50 млрд доларів. Так, в адміністрації президента планують випустити уточнений список китайських продуктів, які будуть порушені митами. Відповідні рішення будуть введені в дію "найближчим часом", - після виходу списку, хоча дату не встановлено.
Десятки тисяч українців залишилися без "броні" від мобілізації: за які порушення призиватимуть
Підлітки понівечили жінку і скинули її зі скелі: найстаршого злочинця стратили за допомогою тортур
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Паралельно з цим уряд Китаю готовий "аналогічно" відповісти на рішення американців ввести мита на китайські товари.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що причиною торгівельних баталій стало те, що президент США Дональд Трамп в п'ятницю, 15 червня, оголосив про введення нових мит і обгрунтував цей крок "нечесними торговими практиками" з боку Китаю, зокрема, крадіжкою інтелектуальної власності. Американський президент погрожував, що в разі дій Китаю у відповідь США оголосять про додаткові мита і на інші товари.
США вже ввели митні тарифи на імпорт сталі та алюмінію.
Раніше "Знай.uа" писав про те, що американський президент Дональд Трамп ухвалив запровадження мита на продукцію, імпортованої до США з Китайської народної республіки. Приблизна сума, за попередніми підрахунками, коливається в межах 50 мільярдів доларів.