Відомий музичний критик Артемій Троїцький розкритикував росіян, яким вже нічому пишається.

В інтерв'ю латвійському виданню Latvijas Avīze він сказав, що росіяни ідіоти. "Зрозуміло, можуть пишатися тим, що Росія вкрала в України Крим, а чим ще? Нафтою і газом? Корупцією, олігархами і злодійством? Ніяких досягнень в науці і народному господарстві немає ...", - сказав критик.

Він згадав про Гагаріна, але це було давно.

Також Троїцький не виключив, що путінський режим впаде ще за життя самого правителя. При цьому сам Путін намагатися зробити так, щоб він і навколишні його люди були на плаву.

Популярні новини зараз

У війську назвали винних у зриві мобілізації: "ТЦК ні при чому"

Продаж авто загонить у мінус: українців приголомшили новими вимогами - не зглянуться навіть на старі авто

Пенсіонерам доплатять 25% до пенсії: хто має право на підвищення

Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+

Показати ще

Зараз Троїцький живе в Естонії.

Росіяни вже втомилися від Криму.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що росіяни відзначилися новим конфузом. Вони розмістили на головній сторінці сайту конструкторського бюро німецький літак часів Другої світової війни.