Уряд Бухареста вирішив змінити умови використання таксі у місті. Тепер робота всіх служб таксі обов'язково повинна проходити через диспетчера, а самим водіям заборонили обговорювати з пасажирами теми, що стосуються політики, релігії і сексу, передає румунський портал "Romaniatv.net".

Через нововведення "Uber" та інші сервіси типу "Taxify" і "Clever" будуть заборонені.

Крім того, з таксистами можна розплатитися за допомогою карти. Недотримання нових правил обійдеться службам міста штрафом в розмірі між 4500 і 5000 леїв (260-300 доларів США).

"Ми всі хочемо, щоб водії таксі в Бухаресті їздили безпечно і комфортно, і ми поважаємо людей Бухареста. Ми будемо мати проект, який буде змінюватися і вдосконалюватися: існує сукупність правил, які я називаю" європейськими "- вони повинні бути дотримані", - заключив мер Бухареста Габріела Карає під час засідання Генради міста.

Раніше портал "Знай.ua" писав, що кияни щодня скаржаться на роботу таксистів популярної служби Uber.

Популярні новини зараз

ТЦК не мають право чіпати цю вікову категорію: як захиститись раз і назавжди

У боржників є 10 днів: за яку заборгованість можуть відрізати електроенергію

ТЦК масово "зцілюють" непридатних: що робити, якщо поновили на обліку незаконно

ПФУ роками наживався на пенсіонерах: суд поклав край вибірковій індексації – кого стосується

Показати ще